STF KARGO

STF KARGO 1994 yılında kurulmuş, kuruluş aşamasında İstanbul, İzmir, Bursa ve Manisa illerinde kendi araç filosu, deposu ve ekibiyle dağıtım hizmeti vermeye başlamıştır. 2009 yılında müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda tüm süreci tek noktadan yönetmek amacıyla, depolama hizmetine ek olarak Türkiye geneli dağıtım da yapmaya başlamıştır. Ürünün tek bir bağlayıcı prosedür ile üretimden satışa sunulması ve satıştan iade alınması sürecinin bütününü yönetmektedir.

STF LOJİSTİK

STF LOJİSTİK, STF KARGO tarafından sektörde depolama ve dağıtımda bütünlüğün sağlanması zorluklarına çözüm olarak ürettiği “anahtar teslim lojistik” hizmeti vermek amacıyla 2009 yılında faaliyete geçmiştir. Perakende sektöründe müşterisinin isteğine göre depolama ve dağıtım yapabilecek, müşterisinin alıştığı ve kullandığı sisteminden bağımsız entegre olabilecek bir yapı kurmak için 2010 yılında başlattığı altyapı ve entegrasyon çalışmalarını 2014 yılında tamamlamış ve Boss’u (Butik Opsiyonlu Stok Sistemi) geliştirerek ayakkabı ve aksesuar perakende sektöründe hizmete sunmuştur.

BOSS

Kalite kontrollü depo girişi, depo çıkışı, üretici/satıcı siparişlerinin yönetimi ve yeniden satışa hazırlama(finisaj) işlemlerinde, müşterisinin sistemine entegre olarak, planlamayı tamamen müşteri isteğine göre yapan, esnek ve gelişimlere hızlı adapte olabilen Butik Opsiyonlu Stok Sistemi’dir